Home Videos रेविकासँग पुष्पको पिरती बस्यो

रेविकासँग पुष्पको पिरती बस्यो

by Movie Club Nepal

भाद्र १३ गतेबाट देशव्यापी प्रदर्शनमा आउन लागेको नवल नेपाल निर्देशित फिल्म ‘मारुनी’ को तेस्रो गीत सार्वजनिक भएको छ । ‘हाँने मैले झटारो नजरले गोली’ बोलको लोक शैलीको गीतमा फिल्मका प्रमुख अभिनेता पुष्प खड्का र नव-अभिनेत्री रेविका गुरुङ फिचर्ड छन् । गीतले दुईको प्रेम भाव बोल्छ । अञ्जु पन्त र कृष्ण काफ्लेको गीतमा स्वर छ ।

पुरुषोत्तम ढुंगेल र गायक काफ्लेको शब्द रहेको गीतमा गायक काफ्ले स्वयंले संगीत भरेका छन् । गीतका एरेञ्जर राजन इशान हुन् । सार्वजनिक गीतको अडियो र भिडियो दुबै सशक्त छ । बजारको मागअनुसार तयार पारिएको गीतको भिडियोलाई आकर्षक बनाउन निर्माण टिमले कुनै कसर छाडेको छैन । यो गीत दर्शकलाई हलसम्म तान्ने हतियार बन्नसक्ने देखिन्छ ।

फिल्ममा पुष्प र रेविका श्रीमान्-श्रीमतीको भूमिकामा छन् । गीतमा रेविकाको सिउँदो सिन्दर देख्न सकिन्छ । दुईको सम्बन्धमा अभिनेत्री साम्राज्ञी आरएल शाहको प्रवेश भएपछि आउने उतारचढावमा फिल्म केन्द्रित रहेको बताइएको छ । फिल्ममा साम्राज्ञी समलिङ्गीको भूमिकामा छिन् । एकैखाले भूमिकामा रमाइरहेकी उनलाई फरक भूमिकामा हेर्न निकै रोचक हुने देखिन्छ ।

पुनम गौतमले निर्माण गरेको फिल्ममा सह-निर्मातामा राजा प्रधान, दर्शन केसी र मिना क्षेत्री छन् । गोविन्द फुँँयाल र निर्देशक नेपालले फिल्मको कथा लेखेका हुन् । फिल्मलाई संजय लामाले खिचेका हुन् । शुशील क्षेत्री, अर्जुन श्रेष्ठ, विनोद भट्टराई, शंखर सेढाइलगायतका कलाकारहरुको पनि यसमा अभिनय रहेको छ । मित्र डि.गुरुङ फिल्मका सम्पादक हुन् ।

https://www.youtube.com/watch?v=qcAPmzSqGrI

Related Posts

Leave a Comment